Sportoviště

OSTRAVA ARÉNA Ostrava Vítkovice

Je jednou z dominant Ostravy a byla dokončena a slavnostně otevřena v roce 1986. Za dobu své existence se stala významným sportovně - kulturním centrem a vyhledávaným místem konání národních, evropských a světových mistrovství, koncertů největších hudebních hvězd, sportovních turnajů a jiných vyhledávaných akcí. Hala je domácím prostředím hokejového týmu HC VÍTKOVICE STEEL. Na přelomu let 2003 a 2004 prošla rekonstrukcí a modernizací a od roku 2015 nese název OSTRAVA ARÉNA. V současnosti je OSTRAVA ARÉNA jedním ze sportovišť patřících společnosti VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. S kapacitou až 12.500 diváků je jednou z největších víceúčelových hal v České republice. Díky svému komplexnímu vybavení poskytuje sportovcům špičkové zázemí na té nejvyšší profesionální úrovni.

Multifunkční hala Ostrava Vítkovice

Byla uvedena do provozu 1. července 2007. Ledová plocha Multifunkční haly má rozměr 58 x 29 m a slouží především žákovským oddílům, dorostu a juniorům hokejového klubu HC VÍTKOVICE STEEL. Kapacita hlavní tribuny je 502 sedadel. Všechny prostorné a moderně vybavené šatny v Multifunkční hale mají sociální zařízení.

Centrum výuky střelby a techniky hole STICKHANDLING

Využíváme k přípravě hráčů také špičkově vybavené centrum se syntetickou plochou v MFH Ostrava Vítkovice ideální pro výuku a zdokonalování střelby a techniky hole v MFH Ostrava Vítkovice.

Atletický tunel ČEZ ARÉNA Ostrava Vítkovice

Pro suchou přípravu a práci hráčů s fyzioterapeutkou využíváme atletický tunel s širokou škálou vybavení a pomůcek, který je celoročně v provozu a ideálně splňuje požadavky, které s sebou tento druh přípravy přináší.

Malá ledová plocha

Pro programy individuální přípravy využíváme tuto ledovou plochu o rozměrech 15 x 9 m.

 

Naši partneři

Ostrava!!!

hokej.cz

 

 

 

 

DEN OSTRAVSKÉHO HOKEJE