Jednodenní campy

V průběhu celé hokejové sezony i mimo ni pravidelně pořádáme pro mladé hokejisty ročníků 2000 až 2005 celodenní hokejové campy, pod vedením olympijského vítěze a dvojnásobného mistra světa v ledním hokeji DAVIDA MORAVCE zaměřené na zdokonalování individuálních dovedností mladých hráčů s osobním přístupem ke každému hráči a přenesení nabytých zkušeností a poznatků do hry. Hráči také absolvují kompenzační cvičení pod vedením profesionální specialistky zaměřené na fyziologické dysbalance dospívajících sportovců.

V rámci intenzivního tréninkového programu, s úzce individuálním přístupem ke každému hráči, pracujeme na zlepšení a zkvalitnění jeho individuálních schopností a dovedností. Pod přímým osobním vedením DAVIDA MORAVCE, hráči absolvují celodenní tréninkový camp se dvěma tréninkovými bloky, sestavenými podle nejnovějších trendů a metod výchovy mladých hokejistů ve světě a za použití nejmodernějších zařízení a pomůcek. V malých skupinách hráči během akademie absolvují:

 • Zapracování: Atletické zapracování a příprava organismu na intenzivní zátěž.
 • Tělocvična – V rámci této jednotky absolvují hráči cvičení s profesionální terapeutkou Danielou Machallovou, která se specializuje na fyziologické dysbalance dospívajících sportovců. S každým jedincem individuálně vyhodnotí jeho potřeby a doporučí vhodný program dysbalančních cvičení. Je zde zařazeno protahování, nácvik správného dýchání, aktivace hlubokého stabilizačního systému ("core"), balanční a senzomotorické cvičení s využitím pomůcek (Over Ball, Bossu, Thera band, úseče).
 • Speciální trénink práce s holí a střelby STICKHANDLING:
  Je určen ke zdokonalení ovládání hole a kontroly kotouče v různých herních situacích. Trénink probíhá individuálně na ledové ploše a na umělých plochách za použití nejmodernějších metod, pomůcek a zařízení analyzujeme poznatky o jednotlivých hráčích a individuálně se s nimi zaměřujeme a pracujeme na zlepšení či úplném odstranění nedostatků při práci s holí a kotoučem.
 • Dopolední svačina:
  Doplnění energie ovocem + pitný režim.
 • Trénink na ledě:
  Dopolední trénink na ledové ploše. Zde s hráči přenášíme získané poznatky a zkušenosti získané při individuálních tréninkových činnostech do praxe přímo na ledové ploše při nácviku různých herních situací.
 • Oběd:
  Ve spolupráci s nutričním a výživovým specialistou je pro hráče připravena celodenní vyvážená strava a pitný režim.
 • Odpočinek, teoretická a hokejově mentální příprava:
  S hráči analyzujeme pomocí videa poznatky získané při individuálních tréninkových činnostech, a probereme některé otázky mentální připravenosti jedince na fungování v nejen hokejovém kolektivu. Klademe důraz na disciplínu jedince, etiku osobnosti a samostatnost. V případě potřeby hráčům poradíme s volbou vhodného vybavení či zodpovíme případné jiné dotazy mladých hokejistů
 • Odpolední svačina:
  Snack, buchta, ovoce + pitný režim.
 • Suchá příprava:
  Posilování a silová příprava, práce s vlastním tělem, balanční cvičení na balonech a plošinách.
 • Trénink na ledě:
  Závěrečný trénink na ledové ploše. Zde s hráči přenášíme získané poznatky a zkušenosti získané při individuálních tréninkových činnostech do praxe přímo na ledové ploše při nácviku různých herních situací. Součástí této tréninkové jednotky bude soutěž o nejlepšího střelce. Tento trénink je otevřený pro návštěvu rodičů.
 • Protažení:

Pod vedením profesionála hráči absolvují lekci práce s vlastním tělem po vysoké zátěži. Strečink, protažení, vyklusání.

Hráči mají po celou dobu trvání campu k dispozici několik druhů ovoce a neomezené množství tekutin k zajištění doplnění energie a dodržování pitného režimu.

Maximální počet hráčů je 12 plus maximálně 3 brankáři.

Brankářům se po celou dobu trvání campu věnuje na 100% profesionální trenér brankářů Jiří Jelínek.

Rádi bychom Vás informovali, že na základě dohody o spolupráci mezi
David Moravec Hockey Academy a Sport Challenge s.r.o., lze využívat permanentky na SKATEMILL i na tréninkové jednotky SKATEMILL v rámci programů David Moravec Hockey Academy.

Trenéři: David Moravec,

Jakub Petr, Pavel Prorok, Igor Horyl, Lukáš Cyprian (SKATEMILL)
Trenér brankářů: Jiří Jelínek
Celková cena campu pro jednoho hráče: 1 400 Kč
Celková cena campu pro jednoho brankáře: 800 Kč

Platbu je možno uhradit buď v hotovosti při registraci v den konání campu, nebo převodem na účet předem.

Každý účastník si s sebou přinese:

Průkaz zdravotní pojišťovny, léky (pokud nějaké pravidelně užívá), kompletní výzbroj včetně minimálně jedné hole, dres. Láhev s pitím na první tréninkovou jednotku, tepláky, kraťasy, triko, tenisky a švihadlo na suchý trénink.

Termíny jednotlivých campů naleznete v kalendáři a také o nich pravidelně informujeme v „Aktualitách“

Objednávky přijímáme:

Na e-mail: moravecacademy@gmail.com
Tel.: +420 724 891 043

Naši partneři

Ostrava!!!

hokej.cz

 

 

 

 

DEN OSTRAVSKÉHO HOKEJE