Odměna páťákům HC VÍTKOVICE STEEL za vzornou reprezentaci klubu na SPORT 5 CUP

ODMĚNA PÁŤÁKŮM HC VÍTKOVICE STEEL ZA JEJICH VZORNOU REPREZENTACI KLUBU NA TURNAJI SPORT 5 CUP!

Na včerejším tréninku převzali hráči páté třídy HC VÍTKOVICE STEEL z rukou olympijského vítěze a mistra světa v ledním hokeji DAVIDA MORAVCE hokejové potřeby značky BAUER v hodnotě 2.000,- jako odměnu za vzornou reprezentaci svého klubu na turnaji SPORT 5 CUP 2015 na ledě i mimo něj.

Svěřenci trenérů LUĎKA KRAYZELA, BOHUMILA KACÍŘE a TOMÁŠE KALANDRY obsadili pěkné druhé místo, kdy v základní hrací době neprohráli v průběhu celého turnaje ani jediné utkání a až ve finálové skupině ve velmi dramatickém a krásném utkání nestačili pouze na pozdějšího vítěze HC KOMETA BRNO, kdy padli až v prodloužení. 

GRATULUJEME!

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří pomohli s přípravami a organizací turnaje! Především pak panu Kyjovskému za zajištění exkluzivní VIP zóny a občerstvení.

Děkujeme pak také za nezištnou pomoc maminky Šimona Bialeho při zajištění zdravotní služby a paní Juříkové za skvělou práci za objektivem svého fotoaparátu a v neposlední řadě vedoucímu 5. třídy Davidu Zvejškovi za koordinaci a spolupráci.

HC VÍTKOVICE STEEL 2005 SPORT 5 CUP 

Reportáž z turnaje a kompletní výsledkový servis:

Naši partneři

Ostrava!!!

hokej.cz

 

 

 

 

DEN OSTRAVSKÉHO HOKEJE